Hej meiden.
Jeetje wat een gedoe weer hier op BB, weer vanalles weg.....ff de laatste blogs in het kort dan.
Sem is sinds 21/09 goed gegroeit,
29/9. 5310 gr, en 58,5cm
15/10. 5760 gr, en 60,5cm
Gisteren (28/10) is hij ook gewogen en woog al 6120gr.
Verder heeft hij nog eczeem gehad wat nu al een stuk beter gaat, ik merk wel dat hij net als ik op kou/warmte reageert en op stress.
O'ja en ik ben met de borstvoeding gestopt en hij krijgt nu alleen maar hypoallergeen van NAN1. (zo dat was geloof ik alles in het kort :)
Nou begin ik even bij dindsdag, na al 2 dagen om de 3/4 uur pijnstillers gegeten te hebben heb ik de tandarts maar gebelt of ik die dag langs mocht komen want ik hielt het niet meer met die pijn, ik wou het eigenlijk tot donderdag uitstellen, maar dat ging dus niet. Nu is dus mijn 1ste verstandskies getrokken, ik dacht dat is een eitje, maar is toch wel iets heftiger dan ik dacht. Ik heb nog steeds veel last van het 'gat!' hahaha, en ook hoofdpijn en keelpijn erbij.... :( maar ja dat zal er allemaal wel bijhoren.
Nou het belangrijkste van deze week, Sem zijn onderzoek.
Max is gezellig gaan spelen bij zijn neefjes en nichtje, dus die hoefde gelukkig niet op sleeptouw.
Om 13:30 moesten we in het ziekenhuis in Karlstad wezen:
We waren daar, aangemeld en mochten even in de wachtkamer wachten. Na 10 min. werden we geroepen, ze ging Sem even wegen voor een zetpil....(6120gr ;)) dus wij hem daarna weer aangekleed en weer wachten, Toen werden we geroepen en moesten we met Sem naar een kamertje waar nog een arts/zuster was. Dus Sem weer uitkleden, toen kwamen de slangetjes, flesjes enz. Hij kreeg een verdovende gel op zijn piemeltje en dat deden ze ook op de katheter (jeetje was nog best een dik ding voor zo'n klein jochie :( ) Toen moesten we hem vasthouden, ik zijn armpjes en Guus zijn beentjes, en hun 2 man sterk de katheter erin frummelen, ja frummelen, want dat ging nog niet eens zo makkelijk. En Sem boos natuurlijk, gelukkig hadden ze er suikerwater liggen voor hem, dat ik af en toe een paar druppies mocht geven. Daarna hebben ze alles vastgetapet, zag er niet uit, maar goed, t zat vast.Ze hebben nog urine bij hem afgenomen om te testen. Luier weer aan en naar de röntgenafdeling. Daar luier weer uit, Ik de handjes en Guus de voetjes vasthouden. Toen werd het slangetje op een ander slangetje aangesloten en de druppelaar aangezet. Je zag heel mooi op een monitor dat zijn blaasje vulde, maar het nadeel was dat hij het ook voelde, en het zeker niet fijn vond, boos, huilen, gillen. echt een hel voor ons jochie. Na een kwartier/ 20min. begon hij uiteindelijk te plassen en moesten ze heel snel foto's maken van zijn plasbuis. (moet je nagaan, plassen terwijl er een katheter inzit) Ik denk dat hij heeeeel veel pijn gehad heeft, ik heb zelf ook een traantje laten gaan toen Sem zo overstuur ging, vond het zooo zielig. Toen was het eindelijk klaar en mocht ik Sem weer helemaal aankleden, ik heb hem natuurlijk eerst even dik geknuffelt. Toen weer terug naar de eerste kamer, daar lagen onze spullen nog. Ondertussen was het ook al 4,5uur geleden dat hij zijn fles had gehad, dus dat eerst. Hij kreeg tijdens zijn fles nog een antibiotica 'papje' in zijn mond, en zijn bloeddruk werd nog even gemeten. Hij kreeg ook nog een kadotje omdat hij zich zo goed had gedragen, een olifantje voor in het bad ;) wel lief. Toen zeiden ze dat we de uitslag over ongeveer 2 weken per brief kregen, dus weet ik nog niet veel.
Sem is vandaag erg vervelend en heeft zelfs koorts en eczeem, Als hij moet plassen word ie ontroostbaar, dus doet hem echt nog zeer. de koorts zal wel komen door de drukke dag, en het eczeem van de stress en de koorts. Hopelijk gaat het de komende dagen beter met hem, en komt snel ons vrolijke ventje weer terug.
Nou heel verhaal, maar nu zijn jullie wel weer op de hoogte ;)
Ik ga deze blog ook maar even opslaan op mijn computer, haha want voor je het weet is ie er niet meer :P
Dikke knuf Melanie en de boefjes :)
reacties (0)